(044) 206-21-23


MINTEX - Німеччина

Інформація


Являючись частиною групи «TMD Friction», одного зі світових лідерів з виробництва гальмівних накладок, «Mintex» розробляє, проектує та випробовує гальмівні накладки за останнім словом техніки на своїх виробничих майданчиках, як у Великій Британії, так і в континентальній Європі.

MINTEX пропонує широкий асортимент для європейських, азіатських та американських автомобілів: понад 1250 дискових гальмівних колодок, понад 300 барабанних гальмівних колодок, понад 700 дисків та 55 гальмівних барабанів, а також повний асортимент монтажних аксесуарів для систем гальмування.
Гальмівні колодки MINTEX забезпечують оптимальне співвідношення експлуатаційних властивостей та збільшеного терміну служби, задаючи нові стандарти на ринку запчастин.
Гальмівні колодки MINTEX відповідають Європейському стандарту 90, але це не означає, що цього достатньо, щоб вони могли носити ім'я "MINTEX". Відповідність ECE R90 забезпечується навіть у тому випадку, коли гальмівна колодка відповідає вимогам інструкції з допуском у межах 15%. TMD Friction вважає ECE R90 лише мінімальним стандартом і виробляє колодки MINTEX за суворішими стандартами. Тому ці колодки справді гідна альтернатива ОЕ від самого TMD Friction.

Стандарт якості продукції відповідає сертифікатам ISO 9002.


Асортимент


гальмівні колодки
гальмівні дискиwww.mintex.de


КОНТАКТИ

вул. Романа Ратушного, 41

м.Київ, 03041, Україна

Тел.: +38(044)206-21-23

Email: atc@autotrade.kiev.ua