(044) 206-21-23


MAY Fren Sistemleri – Туреччина

Інформація


Компанія MAY Fren Sistemleri була заснована у 1980 році у турецькому місті Бурса. Спочатку основним напрямом виробництва було виготовлення гуми та гумометалевих виробів для комерційного транспорту та важкої промисловості.
Починаючи з 2002 року, виробництво May було переорієнтоване на виготовлення деталей пневматичної гальмівної системи, через що в назві додалося друге слово Fren.
З 2004 року у виробничій програмі May Fren додаються продукти групи ремонтних комплектів супортів, в яких застосовується весь досвід минулих років із виготовлення гуми та обробки металу.
Зараз May Fren - це сучасне підприємство, що включає не лише виробничий комплекс, а й дослідницький центр, що займається впровадженням нових технологій та різних технічних рішень під час проектування нової продукції.
Команда інженерів не тільки удосконалює існуючі технології, а й створила власний унікальний комплекс для діагностики гальмівної системи вантажного автомобіля.
Вся продукція May Fren сертифікована та має найсучасніші сертифікати відповідності, у тому числі європейський ISO 9001:2008.


Асортимент


гальмівні крани
пневматичні клапани
модулятори EBS
пневмогідравлічні підсилювачі
циліндри зчеплення та їх ремонтні комплекти
деталі та ремонтні комплекти для супортів


http://www.mayfren.com

Електронний Каталог

КОНТАКТИ

вул. Романа Ратушного, 41

м.Київ, 03041, Україна

Тел.: +38(044)206-21-23

Email: atc@autotrade.kiev.ua