(044) 206-21-23


Торгова марка GOETZE

Інформація


Торгова марка GOETZE бере свій початок у 1887 році. Заснована Фрідріхом Вільгельмом Гетцем у місті Буршайд, Німеччина, як невелика майстерня, що спочатку мала назву «Friedrich Goetze» і займалася виготовленням мідних ущільнень для парових вентилів. Компанія швидко розвивалася і до початку 20 сторіччя компанія «Friedrich Goetze» мала в штаті біля 100 людей і спеціалізувалася на виробництві поршневих кілець, мідних і мідно-азбестових ущільнювачів та інших технічних прокладок, що славилися якістю на всю Німеччину.
На сьогоднішній день Goetze є одним із найвідоміших імен в автомобільній промисловості, постачаючи технічно передові компоненти, що дозволяють значно знизити витрати палива, масла та шкідливі викиди в атмосферу.
Goetze пропонує на вторинному ринку високоякісні поршневі кільця і гільзи циліндрів для ремонту двигуна.
Наші компоненти для вторинного ринку повністю відповідають характеристикам деталей OE, що постачаються компанією Federal-Mogul для первинної комплектації.
Більше 200 інженерів і техніків фахівців компанії зайняті в розробці нових та більш ефективних технологій. Одним із недавніх досягнень стали поршневі кільця Goetze Lkz-ring®, які отримали престижну премію PACE за скорочення до 50% витрати оливи.
Асортимент


поршневі кільця
гільзи циліндрів
болти головки блоку циліндрів
ущільнювачіfederalmogul.com.ua

Електронний Каталог

КОНТАКТИ

вул. Романа Ратушного, 41

м.Київ, 03041, Україна

Тел.: +38(044)206-21-23

Email: atc@autotrade.kiev.ua