(044) 206-21-23


C.E.I. S.p.A.- Італія

Інформація


CEI - один з найважливіших виробників запчастин для вантажних автомобілів і автобусів. Величезний успіх і довіра, яких компанія отримала у своєму розвитку, виявились результатом тієї уваги та успіху, з якими вона реалізувала свою продукцію та слідувала за її якістю. Компанія CEI користується авторитетом перш за все, як виробник конічних шестерней для коробок передач. Цей вид продукції є базовим і традиційним для CEI. Він поставляється на ринок для провідних марок автомобілів, таких як Iveco, Volvo, Scania, RVI, Mercedes та ін. Завдяки саме цьому виду продукції компанія завоювала авторитет і укріпила імідж своєї торгової марки на світовому ринку.

За останні десятиліття позиції компанії зміцнилися, а також виник її професійний і структурний ріст. Зокрема, СЕІ додала в асортимент групу комплектуючих деталей для ходової частини (шасі).

У компанії 7 складів в Італії, а також філія у Франції. Кількість країн, в які експортується продукція – 55, відсоток обороту від експортних продажів: 65%, відсоток обороту від продажів на внутрішньому ринку (в Італії) – 35%. Асортимент нараховує 4500 найменувань. Компанія пройшла аудит системи контролю якості на відповідність стандартам ISO 9002. На підприємстві впроваджений стопроцентний багатомірний контроль якості з використанням виробів тріймерного тестера. Результатом такого контролю є видача сертифіката на кожне найменування.

Компанія спеціалізується на виробництві зубчатих механізмів і шестерней для коробок передач, виробництві диференціалів і запчастин підвески для вантажних автомобілів, таких як Mercedes, Z.F., Volvo, Scania, Iveco, Renault V.I., M.A.N., DAF, Fuller, Eaton, Rockwell, Mac.


Асортимент


запчастини для коробок передач
    -ZF - ZF Old Range, ZF EcoSplit I-III Series, ZF EcoMid, ZF EcoLite, ZF 12AS/16AS Tronic (new)
    -Mercedes-Benz - G/GO/GV;
    -Renault V.I. (R.V.I.) - B9/B18;
    -Scania - G/GR-GRH/GS-GRS/GRE/GRSH-GRSO;
    -VOLVO - R/MR/SR/VT


запчастини до ведучіх мостів DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault V.I. (R.V.I.), Scania, VOLVO:
    -диференціали та редуктори в зборі, частини диференціалів та редукторів (головні конічні пари, корпуси, фланці, підшипники, сателіти, шестерні конічні та циліндричні, маточини, муфти та кільця включення блокування, осі сателітів прямі та хрестоподібні вали зубчасті, ремонтні комплекти, шайби та кільця дистанційні), фланці, вилки включення блокування та повзуни, півосі, провідні вали


 • насоси та циліндри перекидання кабіни
 • поздовжні та поперечні рульові тяги та наконечники
 • тяги лучові та реактивні та ремкомплекти до них
 • ремкомплекти шворнів поворотних кулаків
 • підвісні підшипники та хрестовини карданних валів
 • гальмівні диски, комплекти гальмівних колодок, датчики зношування
 • циліндри зчеплення та гальмівні циліндри
 • маховики та вінці маховиків двигунаwww.cei.it

Електронний каталог
КОНТАКТИ

вул. Романа Ратушного, 41

м.Київ, 03041, Україна

Тел.: +38(044)206-21-23

Email: atc@autotrade.kiev.ua