(044) 206-21-23


ThyssenKrupp BILSTEIN GmbH - Німеччина

Інформація


Компанія веде свою історію з 1873 року, але як про виробника автодеталей фірма заявила про себе лише в 1928 році, почавши випускати хромовані бампери та домкрати для автомобілів. В 1954 інженери компанії запропонували встановлювати на серійні автомобілі однотрубні амортизатори, сконструйовані на основі розробок французького інженера професора Де Карбона. Ці амортизатори мали набагато більший термін служби, ніж звичайні. У 1957 році компанія BILSTEIN уклала контракт на постачання своєї продукції на складальний конвеєр MERCEDES-BENZ. Зараз компанія постачає свою продукцію на конвеєр MERCEDES, JAGUAR, PORSCHE, FERRARI, MASERATI та багатьох інших.

Основним напрямком була і залишається так звана "Жовта лінія" - тюнінгові амортизатори, які традиційно забарвлюються у жовтий колір. Ця продукція незмінно має великий попит, незважаючи на те, що коштують такі амортизатори недешево. Але, як відомо, товар найвищої якості не може продаватися за низькою ціною.

Рік тому була запущена у виробництво модель "ORIGINAL BILSTEIN", розрахована вже на зовсім інший, більш масовий сегмент ринку і призначена для реплейсменту. За своїми технічними характеристиками амортизатори “ORIGINAL BILSTEIN” абсолютно ідентичні амортизаторам, які поставляються на конвеєри, як комплектуючі для відповідних марок та моделей автомобілів. Компанія має свої заводи і в Європі, і в Америці. Два з трьох європейських підприємств перебувають у Німеччині. Завод у місті Еннепетал – це “Жовта лінія”компанії, тобто тюнінгові амортизатори BILSTEIN. На іншому заводі, розташованому в місті Мандерн, виробляються амортизатори BILSTEIN ORIGINAL. На румунському підприємстві BILSTEIN в основному випускаються амортизатори для конвеєрних поставок.

В «Авто Трейд Комспані» Ви можете придбати амортизатори "Жовтої лінії" - тюнінгові та "ORIGINAL BILSTEIN".


Асортимент


амортизатори
відбійники
пружиниwww.bilstein.de

Електронний каталог
КОНТАКТИ

вул. Романа Ратушного, 41

м.Київ, 03041, Україна

Тел.: +38(044)206-21-23

Email: atc@autotrade.kiev.ua